Choď na obsah Choď na menu
 


Boh a mimozemšťania. 

    Súčasná veda tvrdí, že mýty a legendy sú vymyslené. Vymysleli ich vraj ľudia snažiaci sa o vysvetlenie prírodných javov. Je ich veľmi veľa a ani jeden národ nieje bez nich. -Treba mať však na pamäti, že mnohé sa netýkajú vysvetlenia prírodných javov! Väčšinou obsahujú záznam stretnutí s bytosťami s vyššími schopnosťami. -Tí buď pomáhajú ľuďom v bezvýchodiskovej situácii, alebo sa predstavujú ako naši tvorcovia a učitelia. -Iný prinášajú "nové učenie" a chcú nám "niečo povedať". -Egyptské, Mezopotámske, Indické, Indiánske a iné mýty sú toho dôkazom. Pár ľudí si povedalo: -Čo ak to nieje vymyslené, ale sa jedná o návštevy mimozemšťanov? -Zdanlivo "nadprirodzené" schopnosti by potom boli prejavy používania ich technicky vyspelejších prostriedkov. Stvorenie prvých ľudí pokusom ich genetickej vedy. Snažili sa tak o obsadenie planéty Zem, ktorú si predtým vyhliadli vo vesmíre. -Zecharia Sitchin nám píše o Annunakoch zo Sumerských bájí a Erich von Däniken o lietajúcich strojoch z nástenných malieb Indiánov a Egypťanov. Nezabúdajú tiež spomenúť Ezechiela s jeho víziou v prvej kapitole, v ktorej vidia popis UFO. -Kto však číta originál videnia či mýtu vie, že niesú žiadnym popisom technicky vyspelej civilizácie z kozmu. -Potrebujete k tomu šikovného propagátora, ktorý ich upraví tak, aby sa to v nich dalo "nájsť". -Prekrútiť sa dá všetko! -Stačí mať len vieru, že mimozemšťania v minulosti navštevovali Zem. Viem o ľuďoch ktorý majú podobné zážitky aj dnes a niesú ani vymyslené, ani popisom návštevníkov z kozmu.

Teória mimozemšťanov má 3 základné nedostatky:

1. Bunka je príliš zložitý mechanizmus. Živé organizmy sú prepracované ústrojenstvo. Kto sa do toho aspoň trochu vyzná, kladie si otázku: -Vzniklo to naozaj náhodou? -Prečítajte si môj článok "evolucia - všeobecne" (tam to rozoberám hlbšie). -Niektorých napadlo hľadať odpoveď u mimozemšťanov. -Čo ak sme výsledkom ich genetických pokusov? -Potom ľahko vysvetlíme zložitosť života. Sme produktom výtvoru inteligentných bytostí z kozmu. -Zamyslime sa nad tým: -Ak by to bola pravda, kto potom vytvoril ich? -Aj mimozemšťania musia byť z niečoho zložený. -Aj oni musia mať nejakú fyzikálno-hmotnú podstatu (sú predsa súčasťou kozmu). Niekto musel vytvoriť aj mimozemšťanov - no a potom ten "niekto" rovno aj nás. -Načo sa škriabať cez hlavu. -Načo hľadať v genetických pokusoch. -Tak ako vznikli oni, vznikli sme aj my.

2. Mimozemšťania neprinášajú odpoveď na otázku, kto stvoril svet atómu a kvantovej mechaniky. Kto nastavil presné hodnoty prírodných konštánt, ako napr.: -Rýchlosť svetla, Planckova konštanta, hmotnosť elektrónu, náboj elektrónu, atď... -Bez tohoto by nebolo možné vytvoriť molekuly! -Bez tohoto by nebolo možné vytvoriť život. -Kto stvoril vesmír? .....Ten stvoril aj život!  -Tieto veci sú rovnako zložité, ako živá bunka. -Prírodné zákony sú nástroje umožňujúce existenciu života. Presnosť ich hodnôt má v sebe zakódovanú cestičku, vedúcu k existencii bunky. -K existencii jej funkčného mechanizmu.

3. Názor o mimozemšťanoch je celý produktom teórie evolúcie. -Tá tvrdí, že život na planétach vzniká samovoľne a nezávisle. -Vraj ku tomu stačia len vhodné podmienky a "samotvorenie" môže začať. -Vo vesmíre je obrovské množstvo hviezd a isto aj planét podobných Zemi. Tam kde život vznikol prv, môže byť technicky vyspelejšia civilizácia. Z tohoto "faktu" pochádza medzi ľuďmi rozšírená viera v neznámych a technicky vyspelých mimozemšťanov. Z tohoto pramení nádej, že raz navštívia aj nás a budeme sa mať lepšie. -Dokonca sú vraj už medzi nami. -Stačí mať len šťastie sa s nimi stretnúť. Veď poznáme svedectvá o údajných stretnutiach s UFO. -Evolúcia je však vymyslená rozprávka na zasmiatie (samo sa to vytvorilo - samo sa to urobilo). -Vesmír a Zem majú svojho stvoriteľa a návrhára (rovnako ako počítač či auto). -Pretože život a vesmír stvoril Boh, všetky civilizácie o tom vedia. Podľa biblie sme jediný, čo o tom stratili poznanie. Sme jediný, čo stratili spojenie s Bohom kôli neposlušnosti. Celý príbeh tak naberá úplne iný smer! -Mimozemšťania - nech sú ktokoľvek, vedia o Bohu stvoriteľovi. Vedia kto sú a sú nesmrteľný. Sú to anjelske bytosti. Takúto povahu majú aj v povestiach a legendách. Majú stálu existenciu. -Len človeku prišla do života smrť a zabudnutie v dôsledku hriechu. Inak by sme aj my boli ako oni! -V biblii sa o tom píše viac.

-Svedectvo prináša aj Pavel Gabánek, ktorý bol počas totalitného režimu v bývalom Československu zatvorený pre vieru do väzenia. (Osobne som ho poznal a rozprával sa s ním.) -Tu je popis udalosti, ktorú zažil:

 ".....Jedného večera, keď som ešte nespal, znenazdania som počul zvuk silného vetra... Tento šum sa zväčšoval, a zrazu, spolu s ním sa aj môj duch vznášal do vesmíru. Najprv som uvidel mesiac. Vznášal som sa nad mesiacom a videl som pohoria, krátery, mesačné púšte, a to všetko z neveľkej výšky. Potom sa môj duch prešiel popri slnku, kde som zaregistroval iba oslepujúcu žiaru. A ďalej som sa vznášal ku hviezdam. Svetlo a tma sa striedali, až napokon sme boli pri hviezdach Mliečnej dráhy. Zniesli sme sa aj k planétam, ktoré boli o mnoho väčšie ako náš mesiac. Ale i tak sa domnievam, že sme ich videli z veľkej diaľky. Hovorím v množnom čísle preto, lebo až vtedy som zbadal, že vedľa mňa stal anjel. On mi všetko ukazoval a rozprával o Božom stvorení. Boli to nádherné vyhliadky, aké som v žiadnej hvezdárskej knižke nevidel. Potom sa môj duch pozvoľna znášal dolu, až do cely, kde som sa nachádzal. Až potom som mohol otvoriť oči. Počas vytrhnutia, viem, že mal som oči zatvorené.
Podobne ako prvýkrát, aj po druhýkrát som mal podobný zážitok. Bolo to počas modlitby, nespal som, všetko som pozoroval. Lenže s tým rozdielom, že keď som počul zvuk vetra, uvidel som zvláštny nebeský voz. Bol zlatý, ako plápolajúci oheň. Akonáhle sa priblížil ku mne, zbadal som, že som už v ňom... Tento voz sa trochu podobal moderným automobilom, ale taký typ som ešte nevidel. Dej sa opakoval, a silou Ducha Svätého, vznášal som sa na ňom do vesmíru. Po nejakej chvíli, som uzrel pod sebou akúsi planétu... Viem, že sme najprv leteli ponad ňu, videl som ju aj zhora. Potom nebeský voz pristál na planéte a ja som vystúpil. Bol som v raji, nemal som ani kvapku pochybnosti o tom. Všetko, čo som tam videl, to prezrádzalo. Videl som stromy rastliny, krovie, ovocie, kvety najrozličnejších tvarov a druhov. Boli také, aké my na zemi nepoznáme. Hovorí sa, že to, čo Boh stvoril v pozemskom raji stvoril aj v nebeskom. Ale my zďaleka netušíme, čo všetko bolo stvorené v raji. Hovorí sa, že zemský raj Eden, bol prenesený do neba. Dostal som novú reč, avšak, čo bolo zvláštne, že som jej aj rozumel. Bolo to pre mňa zaujímavé, že som vedel stromčeky, ovocie, kvety, zvieratá, vtákov, atď. pomenovať. (Spomenul som si na Adama, ktorý dával mená každému stvoreniu -IMoj 2,20.) Teda, hoci na zemi raj (Eden) zanikol, existuje však v ponebeských oblastiach. Aj Pán Ježiš Kristus sa o tom zmieňuje. (Zj 2,7) Videl som tam bystriny, potoky s krištáľovou čistou vodou, tiež drahé kamene, nie v dekách, ale vo veľkom množstve. Videl som tam skrytú mannu, a biele kamienky, na ktorých budú napísané mená víťazov, (čítame to v knihe Zjavenia v 2. a 3. kapitole.) Všetky veci sa skveli neporušiteľnosťou, ovzdušie bolo presýtené vôňou... Bolo toho však omnoho viac, čo som tam videl a prežil. Všetko som si nedokázal zapamätať a na zapísanie nebola možnosť. Ako pri prvom, tak pri druhom vytrhnutí mal som neobyčajnú túžbu nevrátiť sa už na zem, ale tam zostať. Povedali mi, že ešte nenadišiel môj čas a že ešte ma na zemi čaká mnoho práce. Potom, po prechádzke rajom, som sa znovu vrátil k nebeskému vozu. Keď som do neho vstúpil, preniesol ma späť na zem. Nespal som, iba som znovu otvoril oči a šum vetra prestal. Ešte 5 minút po návrate na zem som rozprával tou istou rečou ako v raji. Ale prestal som jej rozumieť."
  (strana 47 a 48.)  -Celú knihu si môžete stiahnuť 
TU.

Podobný zážitok mal aj Percy Collet. Citujem jeho svedectvo:

    "Bylo to v džungli koncem roku 1979 ................Potom jsme začali stoupat vzhůru. ...........Když jsme prolétávali místem, kde Zemi obíhají satelity, uviděl jsem spoustu démonů. Když anděl Páně vytáhl meč, tak bylo vidět, jak tito démoni ustupují před plamenným mečem a prchají na všechny strany. ........Měl jsem takové oči, že když jsme letěli kolem slunce, tak mě to neoslnilo. Andělé mi po cestě ukazovali všechny ty planety jako Jupiter, Mars atd. Potom jsme opustili naši sluneční soustavu a pak další a další soustavy a putovali jsme směrem k nebi. Tohle nádherné cestování nám trvalo šest pozemských hodin, až nakonec jsme dosáhli konce všech souhvězdí a byli jsme doslova na vrcholu vesmíru, kde vesmír končí a začíná věčnost. .......Nebe zdálky vypadá jako veliká ohnivá koule. Je to planeta, která je 80x větší než naše zem. .....Vedle nebe jsem viděl další planetu a anděl mi řekl: „Tohle je ta nová zem, kterou Bůh připravuje,“ vypadala jakoby v plameni ohně od přítomnosti Boží. Tato nová zem nebude potřebovat slunce ani měsíce, ale Bůh sám ji bude osvěcovat......." (strana 11 a 12.)  -Celú knihu si môžete stiahnuť TU.

 -Boh, Ježiš Kristus, anjeli, nebeské bytosti, sú ozaj "mimozemšťania", ale nie tak, ako sa to bežne poníma. -Nieje to v duchu evolucionistického svetonázoru! -Boh stvoril hviezdy i planéty a na mnohé z nich dal obyvateľov. Boh má sídlo ďaleko za vesmírom a zároveň ho celý vyplňuje. Je mimo neho aj v ňom. Správu o tom podávam znovu z knihy od Percyho Colleta (strana 101):

 "......Když jsem se podíval, uviděl jsem tu nádhernou realitu! Bylo tam něco jako nekonečný tunel a po každé straně tohoto tunelu byly různé planety. Byly to různé světy, jeden svět vedle druhého, jak daleko jste jen mohli vidět. .........Tyto planety nebyly prázdné a pusté. Ale překrásné a barevné. Dokážete si představit, že se díváte do věčnosti? Zdálo se, že ty planety snad neberou ani konce. Zeptal jsem se Ježíše: „Co je na těchto planetách? Bydlí tam někdo?“ A Ježíš mi odpověděl: „Je tam více mého stvoření, Percy. Každá z těchto planet je obydlená. Jsou tam bytosti a andělé, kteří nikdy nesklonili svá kolena před ďáblem a slouží Bohu. .......Ze země do nebe je to asi dva biliony mil. Ale já jsem hleděl mnohem a mnohem dál. Tohle není ten vesmír, ve kterém se nachází naše planeta. Ježíš mi řekl: „Teď se díváš triliony a triliony mil do dálky.“ Tohle lidská mysl může jen velmi stěží obsáhnout. Když jsem se ptal, jak veliké je to místo, ve kterém se nacházejí tyto světy, řekl mi, že lidská mysl nemůže pojmout takovou velikost. Není to nekonečné, ale mě to nekonečné připadalo."

 Bytosti, ktoré sa zjavujú v mýtoch a diktujú ľuďom polyteistické a modlárske náboženské systémy; sú démoni pretvarujúci sa za anjelov svetla. Prekrucujú aj udalosti typu stvorenie a potopa. Podávajú o tom prekrútené informácie (vždy v duchu polyteizmu). Mnohí si tak myslia, že biblia čerpala z mýtov. -V biblii sa o tom píše toto:

".....aj sám satan sa premieňa v anjela svetla." (2_Kor.11,14)

"Veľký drak, starý had, nazývaný diablom a satanom, zvodca celého sveta, zvrhnutý bol na zem a jeho anjeli s ním." (Zj.12,9)

"Uchopil draka, toho starého hada, ktorý je diabol, satan, sputnal ho na tisíc rokov, hodil do priepasti, zatvoril a zapečatil ju nad ním, aby viac nezvádzal národy, kým sa nevyplní tisíc rokov. Potom bude na krátky čas uvoľnený."  (Zj.20,2-3)

Ježiš hovorí farizeom: "Vy ste z otca diabla a žiadosti svojho otca chcete činiť. On bol vrahom ľudí od počiatku a nestál v pravde, lebo nieto v ňom pravdy. Keď  hovorí lož, hovorí zo svojho vlastného, pretože je luhár a otec lži."  (Jan 8,44)

"....a diabol, ich zvodca, bol hodený do ohnivého a sírového jazera, kde bola šelma i falošný prorok, a tam budú mučení dňom i nocou naveky vekov."  (Zj.20,10)

"....lebo sú to duchovia démonov, ktorí robia znamenia, vychádzajú na kráľov celého sveta, aby ich zhromaždili do boja na veľký deň vševládneho Boha."  (Zj.16,14)

 Takže vidíme diabla a démonov ako chodia k ľuďom, robia zázraky, zjavujú sa ako anjeli svetla - klamú a podvádzajú svet.  -Sem patria všetci tzv. "ufóni". Prečo to robia?  -Aby ľudia nepoznali pravdu o Ježišovi Kristovi o ktorej hovorím v článku najdôležitejšia vec a nedostali sa do neba, ale do pekla.

  V našom vesmíre teda existujú bytosti, ako je Boh, anjeli, démoni a Satan; ktorý majú večnú existenciu. -Je úplne jedno v ktorom čase sa kto zjaví a nadiktuje PRAVDIVÝ POPIS SVETA. -Dôležité sú zdroje a nie čas vzniku. -Oni sú tu od počiatku a o všetkom dobre vedia. -Vedia ako vznikol svet a človek. -Pre mňa sú dôležité zdroje a ich povaha! -Nie čas a poradie vzniku! -V tomto smere jednoznačne víťazí biblia nad koránom, védami, bhagavatgítou, avestou či mezopotámskymi mýtmi a inými spismi. Zdrojom biblie je spravodlivý a trojjediný Boh.